Wesprzyj nas

Szanowni Państwo,

Polin Rokedet – Roztańczona Polska to wyjątkowy projekt corocznych międzynarodowych warsztatów tańca izraelskiego organizowanych od 2013 roku pod honorowym patronatem Ambasady Izraela w Polsce. Z roku na rok cieszy się on rosnącym zainteresowaniem osób z różnych regionów Polski oraz z zagranicy. Łącznie we wszystkich edycjach warsztatów wzięło udział już 350 osób.

Dlaczego projekt przyciąga ludzi bez względu na wiek, narodowość czy umiejętności taneczne? Ponieważ taniec izraelski, którego uczymy daje tancerzom prawdziwą radość i poczucie wspólnoty. Uczestnicy warsztatów nie tylko poznają lepiej bogatą kulturę Izraela, ale także mają okazję podzielić z innymi cząstką własnej kultury. Udział w warsztatach to też wspaniała szansa na zacieśnianie relacji międzypokoleniowych i nawiązanie przyjaźni międzynarodowych.

Pragniemy ciągle się rozwijać; pracujemy nad tym aby warsztaty z roku na rok stawały się coraz bardziej popularne. Chcielibyśmy aby za 10 lat Polin Rokedet stało się rozpoznawalnym na całym świecie festiwalem tańców ludowych z 2000 uczestników i grupą nauczycieli z całego świata.

Tak jak w ubiegłych latach warsztaty poprowadzą profesjonalni i znani nauczyciele tańca i choreografowie. W tym roku będą to Avi Levy i Yaron Elfasy z Izraela oraz Lior Haykeen ze Stanów Zjednoczonych. Przewidujemy, że na warsztaty zgłosi się 150 – 200 osób. Chcemy aby cena była możliwie najniższa dla uczestników, dlatego każda pomoc finansowa będzie dla nas bardzo cenna.

Nasz projekt jest niezarobkowy, potrzebujemy pomocy w pokryciu 30 730 zł kosztów własnych – wynagrodzenia instruktorów i kosztów ich podróży. Zależy nam aby cena warsztatów była jak najniższa, aby były one dostępne również dla uczniów, studentów, emerytów i całych rodzin.

Z góry dziękujemy za każde wsparcie!

Osoby zainteresowane wsparciem naszego projektu prosimy o wpłaty na rachunek bankowy
Fundacji Żywy Most
59 1160 2202 0000 0002 4666 1818
z dopiskiem  Dotacja celowa na projekt Polin Rokedet.

Lub poprzez PayPal
Standardowo w zamian za wsparcie oferujemy prezentację logo i nazwy Państwa firmy na ulotkach informacyjnych, na stronie internetowej oraz na Facebooku. Umieszczenie dostarczonych przez Państwa ulotek, plakatów i innych materiałów reklamowych na miejscu warsztatów. Jesteśmy także otwarci na inne propozycje współpracy.

Więcej informacji na temat projektu Polin Rokedet – Roztańczona Polska można znaleźć na naszej stronie internetowej.
W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt telefoniczny +48 888 888 986 lub mailowy n.hakenberg@polin-rokedet.pl

Z wyrazami szacunku,
Kierownik projektu
Natalia Hakenberg